اطلاعیه

دانلود آهنگ

تمام آثار منتشر شده در سایت "موزیک بازی" مجاز میباشد و با بهترین کیفیت و همراه متن کامل قطعات در دسترس قرار میگیرد

بیوگرافی محمدرضا شجریان

آقای محمدرضا شجریان متولد شده در یکم مهرماه سال 1319 در شهر مشهد استان خراسان رضوی موسیقی دان و آهنگساز و خواننده موسیقی سنتی ایرانی است.
او استاد برتر و اسطوره موسیقی ایران و جهان میباشد.

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان جام تهی

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان جام تهی
محمدرضا شجریان – جام تهی | یک آهنگ فوق العاده زیبا و شنیدنی با کیفیت عالی و پخش آنلاین قطعه به همراه متن از خواننده محبوب کشورمان استاد عزیز ” محمدرضا شجریان ” با نام ” جام تهی ” اکنون برای شما همراهان عزیز در این سایت قرار داده شده دانلود کنید و با همراهی خود از ما حمایت کنید .
MohammadReza Shajarian – Jame Tohi

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بیداد

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان بیداد
محمدرضا شجریان – بیداد | هم اکنون این اثر زیبا تقدیم به شما همراهان عزیز با صدای خواننده ای که همه با صداش خاطره دارن استاد ” محمدرضا شجریان ” با نام ” بیداد ” به همراه متن و کیفیت عالی و پخش رایگان آهنگ
MohammadReza Shajarian – Bidad

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان آواز زابل

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان آواز زابل
محمدرضا شجریان – آواز زابل | اکنون این آهنگ سنتی قدیمی زیبا با صدای خواننده محبوب استاد ” محمدرضا شجریان ” با نام ” آواز زابل ” به همراه متن و کیفیت عالی و پخش کامل آهنگ در موزیک بازی برای شما دوستداران آهنگ های سنتی قرار داده ایم
MohammadReza Shajarian – Avaze Zabol

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان به یاد داری

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان به یاد داری
محمدرضا شجریان – به یاد داری | این آهنگ سنتی زیبا از خواننده محبوب کشورمان استاد ” محمدرضا شجریان “با نام ” به یاد داری ” برای شما مازندرانی های عزیز در موزیک بازی قرار داده ایم. به همراه متن آهنگ و کیفیت عالی و پخش آنلایت قطعه
MohammadReza Shajarian – Be Yad Dari

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان هزار دستان (چهارگاه)

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان هزار دستان (چهارگاه)
محمدرضا شجریان – هزار دستان (چهارگاه) | شنونده سایت موزیک بازی باشید با دانلود این آهنگ قدیمی دل انگیز و زیبا ازخواننده محبوب کشورمان استاد ” محمدرضا شجریان ” با نام ” هزار دستان (چهارگاه) ” همراه با لینک مستقیم و کیفیت عالی و متن این اثر ماندگار …
MohammadReza Shajarian – Hezar Dastan

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان افتخار آفاق

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان افتخار آفاق
محمدرضا شجریان – افتخار آفاق | سپاس از همراهی شما با سایت موزیک بازی اکنون دانلود آهنگ سنتی قدیمی زیبا از استاد ” محمدرضا شجریان ” با نام ” افتخار آفاق ” برای شما دوستداران آهنگ های سنتی در این سایت قرار داده شده است.
MohammadReza Shajarian – Eftekhare Afagh

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان کبوتر

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان کبوتر
محمدرضا شجریان – کبوتر | اکنون این آهنگ سنتی زیبا با صدای خواننده محبوب کشورمان استاد ” محمدرضا شجریان ” با نام ” کبوتر ” به همراه متن و کیفیت عالی و پخش کامل آهنگ در موزیک بازی برای شما دوستداران آهنگ های سنتی قرار داده ایم، بشنوید و لحظات خوبی داشته باشید ^.^
MohammadReza Shajarian – Kabotar

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان پیام نسیم

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان پیام نسیم
محمدرضا شجریان – پیام نسیم | هم اکنون ترانه سنتی ایرانی زیبا و قدیمی با نام “ پیام نسیم ” {ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی} با صدای ماندگار استاد ” محمدرضا شجریان ” با بهترین کیفیت و متن در موزیک بازی برای شما عزیزان قرار داده ایم.
MohammadReza Shajarian – Payame Nasim

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان باد صبا

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان باد صبا
محمدرضا شجریان – باد صبا | اکنون این آهنگ سنتی زیبا با صدای خواننده محبوب کشورمان استاد ” محمدرضا شجریان ” با نام ” باد صبا ” به همراه متن و کیفیت عالی و پخش کامل آهنگ در موزیک بازی برای شما دوستداران آهنگ های سنتی قرار داده ایم.
MohammadReza Shajarian – Bade Saba

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان چشم نرگس

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان چشم نرگس
محمدرضا شجریان – چشم نرگس | در این ساعت شنونده ترانه قدیمی و زیبا “ چشم نرگس ” از استاد بزرگ موسیقی ایران ” محمدرضا شجریان ” با کیفیت عالی و تکست در رسانه موزیک بازی باشید.
MohammadReza Shajarian – Cheshme Narges

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بوی بارون

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان بوی بارون
محمدرضا شجریان – بوی بارون | هم اکنون سایت معتبر موزیک بازی برای شما همراهان عزیز این آهنگ فوق العاده زیبا را از استاد خوش صدا ” محمدرضا شجریان ” با نام ” بوی بارون ” به همراه تکست و کیفیت عالی در این سایت قرار داده است. میتوانید این آهنگ را دانلود و یا به صورت آنلاین به این آهنگ گوش کنید و لذت ببرید.
MohammadReza Shajarian – Booye Baroon

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان زبان آتش

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان زبان آتش
محمدرضا شجریان – زبان آتش | این اثر بسیار زیبا از استاد ” محمدرضا شجریان ” عزیز با نام ” زبان آتش ” برای شما عزیزان در موزیک بازی قرار داده ایم. به همراه متن آهنگ و کیفیت عالی و پخش آنلاین قطعه. دانلود کنید و لحظات خود را به یاد ماندنی کنید.
MohammadReza Shajarian – Zabane Atash

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان نور

دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان نور
محمدرضا شجریان – نور | ترانه سنتی زیبا و دلنشین ازاستاد آواز محمدرضا شجریان بنام “ نور ” با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ و به همراه متن در موزیک بازی برای شما عزیزان قرار داده ایم.
دانلود کنید و از این صدا و آهنگ زیبا لذت ببرید.
MohammadReza Shajarian – Noor

صفحه 1 از 3 123 >